Lopende veilingen

1 - 10 van 6 veilingen

Sorteren op

Art-decobestek

Prachtig verzilverd art-decobestek in zwarte opbergdoos met vergulde gouden decoratie aan randen. Dit gaat om 5 vorken en 6 lepels. Deze zij...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

PRINZ ROSTFREI 12 theelepels

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) 12 theelepels, design PRINZ ROSTFREI in gebruikte staat. L: 13,5 cm.
Huidig bod: € 3,89
Bied nu! Doe een bod

Zilverkleurige Bestek Set in Luxe Opbergdoos

Afhaalpunt Tienen. Een zilverkleurige bestek set in een Rood getinte opbergdoos. Een paar vakjes ontbreken, zoals de kleine vorkjes. Voor...
Huidig bod: € 7,83
Bied nu! Doe een bod

Set van 8 lange en 10 korte messen (Medaille d'or).

Afhaalpunt: Tienen. Set van oude messen van het merk Medaille d'or. De messen zijn voorzien van mes heften vervaardigd uit hoorn e...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Set voor vleesgerechten van Schneider Solingen.

Afhaalpunt Tienen. Set voor vleesgerechten van het oerbekende Duitse Schneider Solingen. Vervaardigd in roestvrij staal met certificaat v...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Vlijmscherp Filleer Mes van Browning (model 7018)

Afhaalpunt Tienen Een vlijmscherp NIEUW filleer mes van het merk: Browning. Dit merk is gekend om z'n outdoor gereedschap en draait a...
Huidig bod: € 13,14
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 6 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account