1 - 10 van 5 veilingen

Sterling zilver lepel

Afhaalpunt Tienen. Een prachtig versierd lepeltje uit sterling (92.5%) zilver.
Huidig bod: € 13,65

12 Vorken en 8 messen uit RVS 18/10 (restaurantkwaliteit)

Huidig bod: € 1,60

Kuppels Sollingen bestek set vijf personen

Huidig bod: € 42,60

12-delig zilveren taartbestek Gero Zilver

Taartbestek bestaande uit 12 zilveren vorkjes Merkteken Gero Zilver aanwezig Doos lichtjes beschadigd : zie foto.
Huidig bod: € 5,89

Set verzilverde, antieke lepes van Boulenger

Huidig bod: € 1,60
1 - 10 van 5 veilingen