1 - 10 van 9 veilingen

King of Kitchen bestekset

Huidig bod: € 6,30

verzilverd huisraad

Huidig bod: € 20,80

Verzilverde bestek set 800

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Bestek set, verzilverd 800, stempels aanwezig. Goede staat (zie foto’s).
Huidig bod: € 15,75

Set van 3 prachtig versierde verzilverde 'Christofle' messen.

Huidig bod: € 21,00

Superinox bestekset

Huidig bod: € 1,60

Decoratieve metalen taart schepper met windmolen.

Huidig bod: € 1,00

Chroomstalen messenset Gladbach

Huidig bod: € 1,60

Solingen sbs vergulde bestekcassette + hks 18/10 stahl

Huidig bod: € 15,75

Verzilverd bestek

Huidig bod: € 31,51
1 - 10 van 9 veilingen