30 - 39 van 27 veilingen

Retro spiegel

Huidig bod: € 1,60

Vintage Vendome oorclips jaren '70

Mooie vintage Vendome oorslips, verguld met paarse facetten en witte steentjes 24gr , zijde van de ruit 2,3cm (3x3,5 )
Huidig bod: € 5,26

Vintage Multimeter N-501 (SANWA) uit 1972.

Huidig bod: € 7,00

Weegschaal met gewichten

Huidig bod: € 27,84

Olympia Typemachine

Huidig bod: € 5,00

Zicht op Damme-Wybauw(o.v.), schilderij (93x72cm)

Huidig bod: € 51,46

kaarsen kandelaar " val saint lambert

kandelaar " val saint lambert " licht beschadigd
Huidig bod: € 5,26

mariabeeld met kind

Huidig bod: € 6,42

Etnische juwelen - waarschijnlijk Indisch - armband

Mooie zilverkleurige armband, 21 gr  -  20,5 cm
Huidig bod: € 10,50

Armband in Jade

Afhaalpunt Tienen Een armband met een op het eerste zicht een jade steen gecentreerd. Word afgesloten met een haak systeem.
Huidig bod: € 5,53
30 - 39 van 27 veilingen