20 - 29 van 27 veilingen

Allround lederen bruine dokterstas.

Huidig bod: € 15,00

Design zonnebril Marc Jacobs

Prachtige zonnebril Marc door Marc Jacobs in origineel lederen brillentasje. De zonnebril vertoont zeer lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 30,90

Foulard Yves Saint Laurent

Zijden foulard van het bekende merk Yves Saint Laurent (YSL). Het sjaaltje heeft een donkerblauwe kleur met lichtblauwe rand en witte accenten.
Huidig bod: € 10,50

Christian Dior 100% zijden sjaal

Made in Italy.
Huidig bod: € 10,77

Vintage hoedenmal – 2 stuks

Huidig bod: € 37,50

Vintage Handtas met Geldbeugel

Huidig bod: € 5,26

Prachtige oude reiskoffer

Huidig bod: € 29,27
20 - 29 van 27 veilingen