1 - 10 van 29 veilingen

Zwarte Samsonite Aktekoffer met cijferslot.

Afhaalpunt: Tienen. Samsonite aktekoffer VJ. Zwarte Samsonite Aktekoffer met cijferslot en opberg vakken.
Huidig bod: € 1,60

Zwarte Samsonite Aktekoffer.

Afhaalpunt: Tienen. Zwarte Samsonite Aktekoffer. Handige aktekoffer van het merk Samsonite.
Huidig bod: € 1,70

Bruine Lederen Pilotcase

Huidig bod: € 18,92

Goudkleurig juwelendoosje met pauwmotief (Dinant)

Afhaalpunt Tienen Goudkleurig juwelendoosje met pauwmotief en gemerkt met Dinant. Bordeaukleurige voering.
Huidig bod: € 8,40

Gestapeld Schildpad Trio Juwelen Doosje

Huidig bod: € 13,90

Mooie slangenleren handtas van Melluso.

Huidig bod: € 20,99

Arpello aktetas

Huidig bod: € 1,10

Handtas Burberry

Huidig bod: € 6,09

Vintage Ray Ban Wayfarer II

Zonnebril jaren’80 van Ray Ban, schildpad montuur. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 29,00

Mooi zijden sjaaltje

Huidig bod: € 10,51
1 - 10 van 29 veilingen