Lopende veilingen

40 - 49 van 136 veilingen

Sorteren op

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas. De bovenzijde van de schotel vormt een sierlijk patroon.
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Rembrandt koffiemaker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Apparaat om koffie te maken van het merk Rembrandt. De naam staat op de houten voet.
Huidig bod: € 16,43
Bied nu! Doe een bod

Laboratoriummaatbeker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Maatbeker gemaakt uit glas voor gebruik in een laboratorium. De maatbeker meet tot 1000ml.
Huidig bod: € 2,21
Bied nu! Doe een bod

Glazen kruik

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kruik gemaakt in blauw glas. Het glas is voorzien van goudkleurige decoraties met hier in replica edelst...
Huidig bod: € 1,59
Bied nu! Doe een bod

Mooie set van gepolijste edelstenen,mineralen,kristallen,en gesteenten

enkele kleine beschadigingen aan enkele stenen volgende zijn zeker aanwezig - Agaat - Rozenkwarts - Mematiet - Chrysocolla Tu...
Huidig bod: € 65,12
Bied nu! Doe een bod

Vaas in Romeinse stijl - West-Germany

Deze elegante vaas is bijzonder mooi afgewerkt en heeft onderaan het nummer 268-35. Wordt zorgvuldig verpakt bij verzending.  
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Limited edition decoratie bord van Bavaria voor Mitterteich

Jubilart Brussel - nummer 260 van de 100 stuks - Made in Bavaria by Mitterteich
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Verzameling van 3 porseleinen Egg Coddler

Prachtige verzameling van 3 porseleinen Egg Coddler. - Een doosje met 2 Egg Coddler van Royal Worcester Fine Porcelain (H: 6cm;L: 11.5cm;...
Huidig bod: € 14,25
Bied nu! Doe een bod

Asbak - Boch F. La Louvière

Mooie asbak van Boch F. La Louvière. Made in Belgium / Fabrication Belge Nr 16
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Kruik - Boch La Louvière

Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Made in Belgium / Fabrication Belge Nr 1
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 136 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account