40 - 49 van 139 veilingen

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Mooi vaasje zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=12,5cm B=8 cm
Huidig bod: € 20,00

VAL-SAINT-LAMBERT vaas rood

Prachtige vaas Val-Saint-Lambert zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=16cm  B=14cm
Huidig bod: € 35,00

VAL-SAINT-LAMBERT vaas geel

Mooie vaas Val-Saint-Lambert zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=18cm B=13cm
Huidig bod: € 26,25

VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Grote en heel zware Val-Saint-Lambert schaal geel zeer goede staat gesigneerd Afm:H=9,5cm B=36cm Zwaar!
Huidig bod: € 32,42

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Huidig bod: € 15,15

ART-DECO taart plateau

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) ART-DECO taart plateau in licht roze tinten in heel mooie staat! D: 32cm.
Huidig bod: € 15,75

5 vintage sets

Huidig bod: € 19,17

BOCH set 19 stuks

Huidig bod: € 12,62

2 antieke bloempotten

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 2 antieke bloempotten met een stempel onderaan in mooie staat! (zie foto’s) H: 17 cm, D: 17 cm.
Huidig bod: € 19,56

Kruidenrek.

Huidig bod: € 5,00
40 - 49 van 139 veilingen