30 - 39 van 139 veilingen

Grand vin de Bordeaux

2000 - Frankrijk. Chateau La Picherie - Montagne Saint-Emilion. Gebotteld op het kasteel.
Huidig bod: € 28,35

FOBRUX kachel spaarpot

Huidig bod: € 13,65

Vintage krantenbakje met asbak

Huidig bod: € 8,40

ijsemmer in ananas vorm (geel koper)

Afhaalpunt Tienen Een ijsemmertje in de vorm van een ananas. Het geheel is vervaardigd uit geel koper.
Huidig bod: € 24,60

VAL-SAINT-LAMBERT vaas

Huidig bod: € 31,50

Design metalen korfje (Zack)

Afhaalpunt: Tienen. Design metalen korfje van het bekende merk Zack.
Huidig bod: € 6,62

VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Prachtige groene schaal gesigneerd zeer mooie staat Afm:H=11cm B=23cm
Huidig bod: € 28,96

VAL-SAINT-LAMBERT vaas blauw

Prachtige Val-Saint-Lambert vaas blauw Gesigneerd zeer goede staat H=26cm B=21cm Zwaar
Huidig bod: € 40,00

VAL-SAINT-LAMBERT vaas geel

Mooie vaas Val-Saint-Lambert gesigneerd heel goede staat Afm:H=20cm B=15cm
Huidig bod: € 31,31

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Klein maar fijn Val-Saint-Lambert vaasje Zeer mooie staat Gesigneerd Afm:H=15,5cm B=7cm
Huidig bod: € 26,26
30 - 39 van 139 veilingen