1 - 10 van 145 veilingen

Trendy retro glazen taartplateau op voet.

Huidig bod: € 19,00

Kader kapitein Haddock

Kader met Prent Goede staat Afm:H=32cm B=25cm één clipje ontbreekt
Huidig bod: € 2,21

Keramische schotel in de vorm van een blad en met natuurlijk houteffect.

Afhaalpunt: Tienen. Keramische ovalen schotel in de vorm van een blad en houtachtig uitzicht.   Arboranda getekend V.D.
Huidig bod: € 1,70

opdien bord Tables & couleurs

In plastic goede staat lichte gebruikssporen. Afm:L=47,5cm H=38cm
Huidig bod: € 4,20

Functionele chroom kleurige toastrekje.

Afhaalpunt: Tienen. Functionele chroom kleurige toasthouder.
Huidig bod: € 6,42

3 blikken dozen kuifje

In mooie staat
Huidig bod: € 5,51

Set van 12 witte potjes met deksel (LIMOGES Rehausse Main.).

Huidig bod: € 15,50

Leuke grote oranje BIFI vuilbak.

Huidig bod: € 8,95

Christofle fles opener met bijbehorende doos.

Huidig bod: € 14,19

Prachtige messen set van roestvrij staal met verzilverde mesheften en versieringen (Gero).

Huidig bod: € 19,25
1 - 10 van 145 veilingen