1 - 10 van 99 veilingen

Sterling zilver lepel

Afhaalpunt Tienen. Een prachtig versierd lepeltje uit sterling (92.5%) zilver.
Huidig bod: € 13,65

Fraai verzilverd schoteltje (Mills41).

Afhaalpunt: Tienen. Fraai rond verzilverd schoteltje. Met vierkante siermotieven en sierrand. Onderaan gemerkt met Mills41.
Huidig bod: € 1,60

Kleurrijk porseleinen kommetje met de afbeelding van bloemen (Sèvres).

Huidig bod: € 16,56

antiek 2 oude miniatuur meubelen

Huidig bod: € 25,77

oude paraplubak vorm van een uil

oude paraplubak uit hout algemeen goede staat lichte beschadging aan lak opzij afm:H=50cm B=23cm
Huidig bod: € 60,66

antiek 2 koperen kelken kandelaars (kerk)

2 oude koperen kandelaars voor kaarsen beide in mooie staat lichte ouderdomssporen Afm:H=35cm B=22cm prijs is voor beiden
Huidig bod: € 21,10

Kuifje tin tin figurine lotus

Nieuw staat  nog in doos hoogte 12cm
Huidig bod: € 11,55

Grote vintage weegschaal uit jaren '60

Huidig bod: € 15,75

Murano Italie 3 clown's

Alle 3 in perfecte staat   Afm van de grootste : H=22cm B=14cm
Huidig bod: € 63,10

antiek Houten snijwerk dronkaard

Prachtig werk zeer goede staat er staat een teken in gewerkt (moeilijk leesbaar) zie foto Afm:H=40cm B=12cm
Huidig bod: € 23,73
1 - 10 van 99 veilingen