Lopende veilingen

1 - 10 van 87 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Retro deco vissen

- Keramiek craquelé  glazuren grote blauwe/groene vis van LeJan (Fr) uit jaren dertig: gemerkt - Keramieken schotel...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Limoges beker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beker uit porselein van het merk Limoges. De beker is over het gehele oppervlak voorzien van bloemmotiev...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Aardewerk kruik

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kruik gemaakt uit aardewerk. De kruik is aan de voorzijde voorzien van een afbeelding van een pauw. De r...
Huidig bod: € 2,21
Bied nu! Doe een bod

losse serviesdelen Fire King

Vintage serviesdelen van het merk Fire King. 24 Stuks. Bestaat uit groen ovenglas. Made in USA. Merkteken onderaan het servies. Deze reek...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Val St. Lambert vaas en bonbonnière

Val St. Lambert samen passende vaas en bonbonnière van geslepen kristal. Groen gekleurd in de massa. Beiden gemerkt met label en de v...
Huidig bod: € 43,48
Bied nu! Doe een bod

Hippe ijscruncher/emmer.

Afhaalpunt: Tienen. Hippe ijscruncher/emmer.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Metalen koekjesplateau met delfts blauw motief

Afhaalpunt: Tienen. Vervaardigd door de fabrikant Sphinx (Maastricht - Nederland). Gemerkt met "delfts blauw ro...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen kandelaar DRESDEN

In perfecte staat Afm:H=14,5cm L=8cm
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Antiek porseleinen beeld

In perfecte staat Afm:L=22cm H=18cm alleen afhalen
Huidig bod: € 62,12
Bied nu! Doe een bod

Klassiek decoratief houten dienblad met glazen bodem en figuur van vrouw.

Afhaalpunt: Tienen. Klassiek decoratief houten dienblad met glazen bodem en figuur van vrouw. Mooi voor op tafel. ...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 87 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account