40 - 49 van 155 veilingen

Disney Zakhorloge 1999/2000 Millenium uitgave

Disney zakhorloge uit 31-12-1999/1-01-2000  Millenium - 37gr niet getest met verse batterij diameter 3 cm
Huidig bod: € 16,93

Old Sheffield Zilveren Inkstand 19e Eeuws

Huidig bod: € 82,71

Livre D'Or 1924, Gesigneerd Vakantie Fotoboek door Albert I, Leopold III en Astrid

Huidig bod: € 60,89

Gesigneerde wimpel Arsenal Thomas Vermaelen

Gesigneerde wimpel van de Londense voetbalclub Arsenal gesigneerd door onze rode duivel Thomas Vermaelen
Huidig bod: € 20,00

oude koperen bel kantklossertje

oud koperen belletje in de vorm van een kantklossend vrouwtje
Huidig bod: € 12,40

Antiek typemachine Remington

Huidig bod: € 15,00

2 papier mâché vogel - Niloc Pagen

2 Mooie beelen van vogels gemaakt uit papier mâché van Niloc Pagen.
Huidig bod: € 36,75

Vintage Balinees kikkermasker

Huidig bod: € 10,51

3 reclameborden van De Koninck

3 Prachtige metalen bier reclameborden van De Koninck. - Lost in Spice - Triple D'Anvers - De Koninck APA
Huidig bod: € 87,85

Verzameling van 6 monnik beeldjes - Goebel

Huidig bod: € 18,20
40 - 49 van 155 veilingen