30 - 39 van 155 veilingen

Antieke Glazen Murano Wandelstok "Loteling" - ca. 1900

Huidig bod: € 55,15

Francesco Ketting

Mooi goudkleurige ketting gemarkeerd Francesco Belgium 39 cm lang - 12 gr
Huidig bod: € 1,70

Antieke koperen C.Riefler passer set Pre-WWI

Huidig bod: € 6,30

Dyrberg/Kern Halsketting met steen

Bronskleurige halsketting gemerkt Dyrberg/Kern Steen beschadigd 18gr - 46 cm
Huidig bod: € 1,60

Guy Laroche schakelketting

Metalen Guy Laroche gemarkeerde grote schakelketting , 1 schakel = 1,4x0,9cm 71gr - 90 cm
Huidig bod: € 1,70

Swarovski armband transparant Rose

Huidig bod: € 8,41

Armband van 1966 met medaille

goudkleurige armband uit 1966 met medaille presidents award 1966 + huisje "Avon Calling" guaranteed to please
Huidig bod: € 1,70

antieke Gesp met Amethist

Mooie oude gesp met 2 amathist stenen 5,5x4cm - 30gr In de gesp staat een stempel
Huidig bod: € 11,30

Bronzen Broche David Andersen

Huidig bod: € 6,45

Klokje Lumedart

Huidig bod: € 12,90
30 - 39 van 155 veilingen