Lopende veilingen

1 - 10 van 59 veilingen

Sorteren op

Coca-Cola Koekjes Trommel uit Keramiek

Afhaalpunt Tienen Een uit keramiek vervaardigde koekjes trommel van Coca-Cola. Daterend uit 1997. Deze versie van de 'cookie jar'...
Huidig bod: € 13,55
Bied nu! Doe een bod

Accordeon Crucianelli

accordeon crucianelli made in Italy, 80 basses - 3 rangs - 2 registres . In goede staat, zonder riem. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 191,48
Bied nu! Doe een bod

Le Petit Paroissien

Le Petit Paroissien Romain Uitgegeven door Spiteals, Antwerpen, 1850, 384 pagina's. Met gegraveerde ivoren band, metalen slui...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

135 Hell Bank Notes

Chinese rituele bankbiljetten. "Hell" verwijst naar de rechtbank van de onderwereld die een laatste oordeel over een overlede...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

retro poplamp

Romantische lamp met kledij pop en kap in  kantstof Pop lichaam uit plastic, hoofd uit zacht plastic Op houten sokkel met dr...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

oude metalen handtasjes

3 handtasjes en 1 geldbeugeltje in verschillende metalen, waaronder een Johann Becker silver mesh handtas (etiket) , koperen met zwart velou...
Huidig bod: € 30,99
Bied nu! Doe een bod

antiloop schedels

Groot en klein schedel met horens van antiloop ( Bongo?) grote schedel is gelakt
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod

SCHEDEL ZEER GEDETAILLEERDE REPLICA

Zeer natuurgetrouwe en gedetailleerde schedel, waarschijnlijk leerobject ( nummers) schedeldak demonteerbaar, onderkaak is beweegbaar.
Huidig bod: € 45,00
Bied nu! Doe een bod

Madonna beelden

Goebel madonna beeld van Hummel in porselein van rond 1950 Benen maria beeld
Huidig bod: € 19,19
Bied nu! Doe een bod

Antiek Frans snuisterdoosje / sieradenkistje - Souvenir de Lourdes

Antiek Frans snuisterijdoosje/sieradenkistje Schuine glazen afdekplaat, bevat litho van Lourdes met opschrift 'Souvenir de Lourdes&...
Huidig bod: € 39,90
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 59 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account