Lopende veilingen

1 - 10 van 99 veilingen
23456 ...

Sorteren op

gebonden jaargang 1924 van weekblad Het Vlaamsche Land

gebonden jaargang van het weekblad 'Het Vlaamsche Land' jaargang 1924, 5de jaargang steekproef gedaan en de jaargang lijkt com...
Huidig bod: € 33,96
Bied nu! Doe een bod

oud souvenirbord Statue of Liberty

mooi polychroom bord in aardewerk met afbeelding van het Statue of Liberty in New York het betreft hier een oud souvenirbord van het Gift...
Huidig bod: € 3,60
Bied nu! Doe een bod

Werk van Roger Hebbelinck naar Albert Saverys

Werk van Roger Hebbelinck naar Albert Saverys. Getekend en genummerd 259/350. Albert Saverys (Deinze, 12 mei 1886 - Petegem, 29 april 1964)...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Rariteiten kabinet

Oude curiosa objecten in houten kist - Kist met metalen slothendel en half opende deksel - fossiel steen op staander : Ammoniet? ...
Huidig bod: € 413,69
Bied nu! Doe een bod

Porte-manteau

Art-nouveau stijl antieke gang kleerhanger met hoedenrek en handschoen kastje is nog in mooie staat : zowel het eikenhout , metalen ...
Huidig bod: € 63,70
Bied nu! Doe een bod

Jubileum uitgave van Guido Gezelle's volledige werken

9 boeken van 18 delen met werken van Guido Gezelle, 1930 tot 1937 . in lederen kaft diepdruk gestempeld portret van Gezelle Doo...
Huidig bod: € 63,00
Bied nu! Doe een bod

Amerikaanse rolluik-bureau

Oude houten rolluik bureau in Amerikaanse stijl . Rolluik en sloten  werken nog vlot gemerktbrand in lade ( moeilijk te lezen) ...
Huidig bod: € 123,67
Bied nu! Doe een bod

Amerikaanse rolluik ladenkast

Houten rolluik kast met houten uitschuifbare lades in degelijke staat , enkel blijft de rolluik soms niet steken in de kast
Huidig bod: € 152,00
Bied nu! Doe een bod

retro dokters weegschaal

Retro weegschaal nog in degelijke staat
Huidig bod: € 34,58
Bied nu! Doe een bod

Set van 4 nagelkandelaars BMF

  Leuke set van 4 BMF nagelkandelaars. Kandelaars hoeven niet saai te zijn. Verschillende  creaties zijn mogelijk. Design Ceasa...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 99 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account