Lopende veilingen

1 - 10 van 51 veilingen

Sorteren op

oude brandkast

Metalen brandkast in houtlook met sleutel verstelbare metalen legplanken slotsysteem werkt Gewicht iets boven de 200kg
Huidig bod: € 89,50
Bied nu! Doe een bod

Art deco naaimachine kastje

Italiaans Necchi manuele naaimachine uit jaren 30/40 , opgeborgen in wortelfineer  kastje naaimachine met riem en bijhorigheden : ni...
Huidig bod: € 37,79
Bied nu! Doe een bod

Oude wijnflessen wasser

Grote metalen wijnflessen wasmachine van merk Wilhelm Blocher  Duitsland Met borstels, af-en aanvoer buizen, handleiding e...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

antieke boterkarn in hout

Oude electrische boterkarn in hout op wielen en motor op drijfkracht ( waarschijnlijk later aangepast) Gemerkt met plaatje : W. Schorteme...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Dragon Portable Searchlight MK2 (Civiele Bescherming)

Afhaalpunt Tienen. Een Dragon Portable Searchlight type MK.2. Nickel - Cadmium herlaadbaar. Gemerkt met: Civil Defense Supply England. Fuse ...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Lichtgevende plasmabol.

Afhaalpunt: Tienen. Deze bol is opgebouwd uit een bolvormige metalen elektrode en de bol is gevuld met edelgas. Door de hoge spanning tus...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

CHRISTIAN DELL bakelieten lamp 1929

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Vintage crimson-brown bakelieten lamp, design Christian Dell, model 1929-30, productie Heinrich Rö...
Huidig bod: € 89,25
Bied nu! Doe een bod

S'Rita collectebus

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Antieke houten Collectebus S’RITA paters Augustijnen in mooie staat. De afbeelding van Heilige R...
Huidig bod: € 73,51
Bied nu! Doe een bod

Oude Missie Spaarpot

Afhaalpunt Tienen. Een oude missie spaarpot vervaardigd uit gips. Ook wel bekend als een knikkende spaarpot. Wanneer m'n geld in het gle...
Huidig bod: € 78,76
Bied nu! Doe een bod

Erotische Boeddha

Afhaalpunt Tienen. Deze Boeddha wordt ook wel de Boeddha van de liefde genoemd. Dit omdat er een bijzonder tafereel plaatsvind aan de on...
Huidig bod: € 24,61
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 51 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account