Lopende veilingen

1 - 10 van 93 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Antieke mechanische microscoop met bijbehorende preparatie glaasjes.

Afhaalpunt: Tienen. Antieke mechanische microscoop met bijbehorende preparatie glaasjes. Vervaardigd uit gietijzer en koper. Afkomstig...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Sextant uit koper

Afhaalpunt Tienen. Een  sextant vervaardigd uit koper. Is grotendeels compleet, maar er ontbreken een paar stukken op.
Huidig bod: € 13,13
Bied nu! Doe een bod

Regenmaker in bamboe

Afhaalpunt Tienen. Regenmaker, muziekinstrument in bamboe. Maakt rustgevend geluid, ook heel decoratief.  
Huidig bod: € 7,00
Bied nu! Doe een bod

Groot Rechtopstaand Boedhabeeld

Afhaalpunt Tienen. Rechtopstaand Houten Boedhabeeld op sokkel. Goudgeschilderd en zeer gededaileerde afwerking. Ingelegd met glitte...
Huidig bod: € 73,51
Bied nu! Doe een bod

Leuke felgroene STAR WARS klok met afbeelding van Yoda.

Yoda is een personage uit de Star Wars-saga. Yoda is te zien in Episode I, II, III, V en VI. Hij is een groene Jedimeester en is lid van de ...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Mini Schilderij zéér gedetailleerd

Afhaalpunt Tienen. Een heel erg mooi schilderijtje met veel oog voor detail. Afgebeeld is een sneeuw landschap. Onderaan gesigneerd maar nie...
Huidig bod: € 55,00
Bied nu! Doe een bod

Oude Indische dolk

Oude Indische dolk, met prachtig krom lemmet. Deze dolk is met de hand vervaardigd en mooi versierd met allerlei tekeningen. Op het lemmet z...
Huidig bod: € 189,00
Bied nu! Doe een bod

Info- en promotiemateriaal expo '58

Envelop met allerlei flyers en info rond de wereldtentoonstelling van 1958 in Brussel. Verstuurd en gedrukt als promotie in 1957. Te bezicht...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Retro pluche lampen

2 jaren ' 70 stijl kinder pluche lampen van  Belgisch merk Vaco getest
Huidig bod: € 39,30
Bied nu! Doe een bod

Ligne Roset Togo

Design stoffen sofa van Franse Ligne Roset model Togo Met etiket Lichte slijtage aan voorkant zitting en klein vlekje
Huidig bod: € 315,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 93 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account