40 - 49 van 86 veilingen

Beeld Fonske

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit metaal naar het bekende Fonske van Leuven.
Huidig bod: € 6,30

Final Fantasy, Cloud beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van het personage Cloud uit de Final Fantasy reeks, gemaakt uit kunststof.
Huidig bod: € 1,60

Gipsen beeld

Huidig bod: € 10,00

oude koperen bel kantklossertje

oud koperen belletje in de vorm van een kantklossend vrouwtje
Huidig bod: € 6,98

Bronzen Middeleeuws koppel DH Morton

Bronzen Middeleeuws koppel 1944 uitstekende conditie DH Morton - Marcus design
Huidig bod: € 46,43

Mack truck gold brushed bulldog

Huidig bod: € 26,64

2 papier mâché vogel - Niloc Pagen

2 Mooie beelen van vogels gemaakt uit papier mâché van Niloc Pagen.
Huidig bod: € 36,75

Regenboog slang - Niloc Pagen

Mooi regenboog slang gemaakt uit papier mâché van Niloc Pagen.
Huidig bod: € 31,50

Groot beeld van pinokkio met boek

Mooi groot beeld van een zittende Pinokkio die een boek aan het lezen is
Huidig bod: € 27,79

Vintage Liani Porselein Geisha

Prachtige beeld van geisha gemaakt door Liani. Made in Italy  - Nr 244-B (H: 34cm; L: 25cm; B: 22cm)
Huidig bod: € 21,15
40 - 49 van 86 veilingen