Lopende veilingen

10 - 19 van 85 veilingen

Sorteren op

Vintage spaans beeldje- vrouw met hond - Tengra

Handgemaakt Spaans beeldje Gemerkt Tengra
Huidig bod: € 6,02
Bied nu! Doe een bod

Beeldje Goebel - Jongen met mand

Klein Goebel beeldje
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

3 poseleinen beeldjes van kinderen met dieren

3 poseleinen beeldjes van kinderen in dezelfde stijl met dieren en gouden details. Kindje met hert: Breedte: 12 cm, Hoogte: 16 cm Kindje...
Huidig bod: € 44,29
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen buste, Bavaria #5785

Afhaalpunt kringwinkel Zele. Porseleinen beeld wit met goudkleurige accenten. De hoogte is 21 cm, de breedte is 14 cm. Het beeld is...
Huidig bod: € 5,82
Bied nu! Doe een bod

Gipsen Mariabeeld, G. Mardon

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Gipsen Mariabeeld gemaakt door de kunstenaar G. Mardon. De naam van de maker staat op de voet.
Huidig bod: € 5,40
Bied nu! Doe een bod

Gipsen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit gips van Maria met kind.
Huidig bod: € 5,40
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen Beeldje

Klein porseleinen beeldje van een muzikant in gezelschap van twee dames. Fijn werk. Geen merk gevonden.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

art-deco decoratie beeld 2 vissen

prachtig ceramiek beeld met vissen,mooi gekrakleerd in zeer goede staat 2 zeer kleine schipjes af aan bovenste 2 vinnen(zie foto) n...
Huidig bod: € 28,65
Bied nu! Doe een bod

antiek brons windhond

Nogal bizar bronzen beeld van een windhond Zie nergen een handtekening mooie staat (zwaar) Afm:H=24cm  B=13cm  D=8,5cm ...
Huidig bod: € 95,75
Bied nu! Doe een bod

art- deco beeldje hond

Leuk art deco beeldje van een hond uit zamak zeer gode staat Afm:H=13,5cm B=7cm L=17,5cm
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 85 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account