1 - 10 van 21 veilingen

Oude tekening

Huidig bod: € 7,35

Oude schoolkaart 'Intrede van Filips den Schoone te Brugge'

Huidig bod: € 13,56

Oosters kunstwerk

Huidig bod: € 3,15

Ets Simone Decré

Huidig bod: € 1,00

De surrealist en De Muze van Michel Bracke

2 lino's van de hand van Michel Bracke.  De Muze en de surrealist, beiden genummerd 196/300.
Huidig bod: € 15,88

Gravure O.L.V-ten-Poelkerk Tienen

Huidig bod: € 1,00

Schets Achtergevel Academie Mol

Huidig bod: € 1,60

VASARELY ART

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot). VASARELY optische illusie vintage kader met aluminium frame in gebruikte staat. H: 82cm, B: 46cm.
Huidig bod: € 110,63

Byzantijnse Icoon

Hand gemaakte copie van Byzantijnse icoon gecoat met zilver 950/1000 ( Griekenland) Veeg in beschilderde hoofden etiket achteraan
Huidig bod: € 18,27

Lucien Carletti aquarel

Aquarelle in kader met glas
Huidig bod: € 8,40
1 - 10 van 21 veilingen