Lopende veilingen

1 - 10 van 13 veilingen

Sorteren op

Olieverf schilderij ondertekend

  (Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Olieverf schilderij op doek in houten kader met vergulde randje. Schilderij is ondertekend, heel...
Huidig bod: € 19,77
Bied nu! Doe een bod

Stijlvolle kopergravure op stevig karton

Afhaalpunt Tienen. Stijlvolle kopergravure op stevig karton gevat in rustieke kader. Afbeelding van feestende mensen.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Stijlvolle kopergravure op stevig karton (P.P. Rubens en echtgenote)

Afhaalpunt Tienen. Stijlvolle kopergravure op stevig karton gevat in rustieke kader. Afbeelding van Pieter Pauwel Rubens en zijn echtg...
Huidig bod: € 1,79
Bied nu! Doe een bod

Mini Schilderij zéér gedetailleerd

Afhaalpunt Tienen. Een heel erg mooi schilderijtje met veel oog voor detail. Afgebeeld is een sneeuw landschap. Onderaan gesigneerd maar nie...
Huidig bod: € 55,00
Bied nu! Doe een bod

Karel Appel Musique Barbare

Lp en fotokaft uit 1963 van Nederlandse Cobra schilder ( 1921-2006) Karel Appel " Musique Barbare" Speciaal exemplaar  
Huidig bod: € 168,38
Bied nu! Doe een bod

Schilderij Hélène de Miszewska

Stilleven van Belgische kunstenares Hélène de Miszewska (1876 - 1969) in olieverf op doek. Weergave van een ruiker bloemen in ...
Huidig bod: € 27,58
Bied nu! Doe een bod

Zeefdruk Anne Lernouts, Diest

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Zeefdruk gemaakt door Anne Lernouts met een stadsplan van Diest uit het jaar 1985. Aan de zijkant van he...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Historische print

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Print van 2 historische dames. De print zit in een houten kader en is voorzien van een plexiglas bescher...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Lithografie Toulouse-Lautrec

Reproductie lithografie poster van Toulouse-Lautrec genaamd "Divan Japonais". Editie Stedelijk Museum (S.M.A)/"Printed in the...
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Marilyn Monroe gerasterde groot portret

Metalen plaat gerasterd effect ( allemaal gaatjes in plaat) van portret van Marilyn plaat is in zilverkleur gespoten en bevestigd op een ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 13 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account