1 - 10 van 14 veilingen

Heywood Hardy litho

Huidig bod: € 53,03

Schilderij op hout

Huidig bod: € 9,75

Kleine aquarel H.Luykx

Huidig bod: € 5,25

Tekening Rozenhoedkaai Brugge

Huidig bod: € 1,20

James Pichette, grafiek

Grafiek van James Pichette (1920-1996) Chateauroux - Parijs Litho,  nummer 2 van 125
Huidig bod: € 116,57

Ets

Huidig bod: € 14,70

Kunstwerkje Viool Speler

Afhaalpunt Tienen. Een mooi kunstwerkje van een vioolspeler. Het is ondertekend maar we kunnen de handtekening niet ontcijferen.
Huidig bod: € 4,44

Set van 2 ingekaderde tekeningen van Tiense kerken.

Huidig bod: € 1,18

3 etsen H.Van De Velde

Huidig bod: € 41,59

2 oosterse vierluiken

Huidig bod: € 52,50
1 - 10 van 14 veilingen