1 - 10 van 31 veilingen

Kopergravure

Huidig bod: € 10,00

Schilderij Th. Nijs

Huidig bod: € 4,20

Ets

Huidig bod: € 1,06

Ets E.Goedtkindt

Huidig bod: € 1,06

Litho Jef van Tuerenhout

Litho "Hoofd" van Jef van Tuerenhout (1926-2006). Genummerd 68/145 en gesigneerd. Mooi ingekaderd in houten frame achter glas.
Huidig bod: € 105,10

Anton Pieck - Efteling 3D Prent

Huidig bod: € 10,00

Schilderij op paneel - getekend I.Dehouck 1980

Huidig bod: € 15,76

Afrikaanse kunstwerken

Huidig bod: € 1,60

Poster Magritte

Huidig bod: € 10,26

origineel reclamepaneel

metalen reclamepaneel voor Cichorei van De Beukelaar  vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 111,29
1 - 10 van 31 veilingen