Lopende veilingen

1 - 10 van 15 veilingen

Sorteren op

Kader met ketting

Prachtige kader met replica van een zilveren ketting van het Miao volk in China.kader vertoont gebruikssporen en heeft links onderaan een kl...
Huidig bod: € 14,93
Bied nu! Doe een bod

olieverf schilderij getekend Barton

olieverf schilderij op canvas waarschijnlijk van Amerikaase artiest Barton ( Edward Barton New-York 1926-2012) met zicht van een marktplaats...
Huidig bod: € 107,70
Bied nu! Doe een bod

schilderij getekend Barton 2

Olieverf schilderij op canvas waarschijnlijk van Amerikaanse kunstenaar Barton (Edward Barton  New-York 1929 - 2012) van rugzijde naakt...
Huidig bod: € 111,98
Bied nu! Doe een bod

schilderij André Vandevoorde

Expressionistisch stilleven (vissen) in olieverf van A. Vandevoorde. Werd geschilderd op vezelplaat. Kunstschilder André Vandevoorde ...
Huidig bod: € 67,08
Bied nu! Doe een bod

Antieke schoolplaat

De Groote Politieke Vraagstukken Opgelost, 1930 België. Oprolbare gelithograveerde afbeeldingen, kreukeltjes van het oprollen. Verder z...
Huidig bod: € 47,95
Bied nu! Doe een bod

Zeefdruk A.Geudens

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Zeefdruk gemaakt door de kunstenaar A.Geudens. De druk vertoont een zicht op een historische woonkamer. ...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

In de stille Stede

- Albert Goethals en Jan Schepens boek over Brugge gedrukt in 1941 40 litho's van Albert Goethals en tekst van Jan Schepens...
Huidig bod: € 75,00
Bied nu! Doe een bod

schilderij Chris Declercq

Uitzonderlijk breed canvas met abstract stedelijke impressie (geometrie in de gebouwen) in olieverf op vezelplaat van Chris Declercq. Dit we...
Huidig bod: € 221,24
Bied nu! Doe een bod

Litho Leopold I

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) op 10/3 winkel is dicht!!! 11/3 welkom op de RETRO beurs!!! Oude litho van Leopold 1ste in goede staat....
Huidig bod: € 4,86
Bied nu! Doe een bod

Tekening

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Tekening gemaakt door een onbekende kunstenaar. De tekening vertoont het lichaam van Jezus in de handen ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 15 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account