Lopende veilingen

1 - 10 van 35 veilingen

Sorteren op

Wandtapijt: reproductie van het werk “L’Offrande du coeur”.

Mooi gedetailleerd werk. Je kan het tapijt ophangen met de metalen staafjes die vastgenaaid zijn aan de achterkant. Aan de achterkant is ...
Huidig bod: € 34,98
Bied nu! Doe een bod

Tekening P.Bruyninckx

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Tekening gemaakt door de kunstenaar P.Bruynickx. De naam van de maker staat onderaan het werk, naast het...
Huidig bod: € 2,63
Bied nu! Doe een bod

Stilleven Jacques de Sadeleer

Stilleven van Jacques de Sadeleer (België Haaltert, geboorte 1920). In houten kader zonder glas. Hand gesigneerde druk met een oplage v...
Huidig bod: € 9,42
Bied nu! Doe een bod

Decoratief wandbord van Hutschenreuther met dierenriemteken Steenbok

Dit fraaie bord is uit de serie dierenriemtekens ontworpen door de Deense veelzijdige kunstenaar Ole Winther. Ole Winther is kunstschilder e...
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Decoratief wandbord van Hutschenreuther met dierenriemteken Stier

Dit fraaie bord is uit de serie dierenriemtekens ontworpen door de Deense veelzijdige kunstenaar Ole Winther. Ole Winther is kunstschilder e...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Ingekaderde tekening met de afbeelding van de 'O.L.V ten Poelkerk' van Tienen.

Afhaalpunt: Tienen. Ingekaderde tekening met de afbeelding van de 'O.L.V ten Poelkerk' van Tienen. Druk 25 van 50. Gesigneerd ...
Huidig bod: € 7,25
Bied nu! Doe een bod

Kader met litho 7/250

Mooie litho in kader gesigneerd en genummerd zeer goede staat Afm:H=32cm L=34cm
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

vintage retro kinder kader

leuk vintage kader met afbeelding van kindje perfecte staat Afm:L=55,5cm B=9,5cm
Huidig bod: € 12,90
Bied nu! Doe een bod

Prachtige potlood tekening (Rita Servranckx).

Afhaalpunt: Tienen. Prachtige ingekaderde moderne potlood tekening van Rita Servranckx. De kader is vervaardigd uit metaal. Gesigne...
Huidig bod: € 2,62
Bied nu! Doe een bod

Replica Disney tekening

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Replica van een Disney tekening. De tekening zit in een houten kader en is voorzien van een plexiglas be...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 35 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account