50 - 59 van 68 veilingen

Dyrberg/Kern Halsketting met steen

Bronskleurige halsketting gemerkt Dyrberg/Kern Steen beschadigd 18gr - 46 cm
Huidig bod: € 1,60

Halsketting 40 cm

Huidig bod: € 1,00

Pandora halsketting rose

Mooie Pandora gemarkeerde halsketting met roze kralen 44 cm - 59 gr
Huidig bod: € 1,60

Zilverkleurige Halsketting speciale schakels

Halsketting met speciale schakels, zilverkleurig gemarkeerd AP in slotje 32 gr - 103 cm
Huidig bod: € 1,60

Guy Laroche schakelketting

Metalen Guy Laroche gemarkeerde grote schakelketting , 1 schakel = 1,4x0,9cm 71gr - 90 cm
Huidig bod: € 1,60

Twice as Nice halsketting (2stuks)

Huidig bod: € 1,00

Swarovski armband transparant Rose

Huidig bod: € 1,70

Armband van 1966 met medaille

goudkleurige armband uit 1966 met medaille presidents award 1966 + huisje "Avon Calling" guaranteed to please
Huidig bod: € 1,60

antieke Gesp met Amethist

Mooie oude gesp met 2 amathist stenen 5,5x4cm - 30gr In de gesp staat een stempel
Huidig bod: € 10,75

Bronzen Broche David Andersen

Huidig bod: € 5,53
50 - 59 van 68 veilingen