10 - 19 van 68 veilingen

Hangertje 750 goud met steentjes

Mooi hangertje 1,5 cm 750 stempel goud , 2 gr met witte steentjes ingelegd
Huidig bod: € 25,00

Etnisch juweel - filigraan Peruviaans zilver

Huidig bod: € 10,00

Hangertje 925 zilver met steentje

Mooi 2 cm hangertje uit 925 zilver met stempel en steentje, 2 gr
Huidig bod: € 1,50

Etnisch juweel - Berber armband

Huidig bod: € 5,26

925 ring met steentje

Mooie zilveren 925 ring met stempel en steentjes doorsnede ring 1,5 cm , 2 gr
Huidig bod: € 1,60

Etnisch juweel - zilverfiligraan Marokkaans armband

mooie zilverfiligrane Marokkaanse armband 14gr - 20,5 cm
Huidig bod: € 12,60

925 zware ring

Mooie zware zilveren ring 925 stempel 8 gr- 1,8 cm doorsnede - breedste punt 8mm/3mm
Huidig bod: € 3,15

14K gouden hangertje

Mooi kettinghangertje voor aan een hemd/das? 14K goud 7,5cm lang, 2gr
Huidig bod: € 15,90

14K Wouters & Hendrix Dasspeld

Mooie daspeld gemaakt door Wouters&Hendrix in 14K goud 6g, 6cm lang (logo 1,7x1,4 ovaal) met stempel
Huidig bod: € 119,66

Etnisch juweel - Tuareg armband

mooie zilverkleurige tuareg armband, half 20ste Eeuw 23 gr ,18cm pinschroef sluiting
Huidig bod: € 3,16
10 - 19 van 68 veilingen