Lopende veilingen

1 - 10 van 2 veilingen

Sorteren op

Kader met ketting

Prachtige kader met replica van een zilveren ketting van het Miao volk in China.kader vertoont gebruikssporen en heeft links onderaan een kl...
Huidig bod: € 14,93
Bied nu! Doe een bod

DOUBLEE broche

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) op 10/3 winkel is dicht!!! 11/3 welkom op de RETRO beurs!!! Oude broche in goudkleurige metaal met een ...
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 2 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account