1 - 10 van 189 veilingen

Schaal Engels porselein gemerkt R.B.

Huidig bod: € 21,10

porseleinen beeldje - biddende jongen

Lijkt op een Goebel beeldje, heeft onderaan ook een blauwe stempel gehad, maar deze is vervaagd. In zeer mooie staat, oorsprong onbekend.
Huidig bod: € 10,50

Decoratieve goudkleurige Belcanto wandklok.

Huidig bod: € 15,75

Decoratief tijger hoofd.

Huidig bod: € 6,84

Goudkleurige versierde pot met deksel.

Afhaalpunt: Tienen. Goudkleurige versierde pot met deksel. Voorzien van 2 handvaten en steunend op 3 pootjes.
Huidig bod: € 1,00

Kleurrijke spaarpot van Laurel en Hardy.

Huidig bod: € 12,90

Boeddha beeldje.

Afhaalpunt: Tienen. Grappig goudkleurig Boeddha beeldje.
Huidig bod: € 1,00

GREASE

Vintage spiegel van de musical Graese met John Travolta & Olivia Newton- john
Huidig bod: € 5,70

Chinese vaas

Huidig bod: € 9,27

Ets

Huidig bod: € 1,32
1 - 10 van 189 veilingen