Lopende veilingen

1 - 10 van 177 veilingen
23456 ...

Sorteren op

H.Becquet vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk van het merk H.Becquet. De vaas is over het gehele oppervlak voorzien van blo...
Huidig bod: € 5,79
Bied nu! Doe een bod

Antieke weegschaal

Antieke weegschaal uit hout en metaal. Bouwjaar onbekend. In goede staat. Te bezichtigen in de kringwinkel Brasschaat. Bredabaan 651, 2930 B...
Huidig bod: € 18,27
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen hond

Porseleinen Hond, Duitse scheper. Geen markeringen, enkel vanonder 1968 (jaartal) en 6105 (nummer) geschreven. Goede staat.  
Huidig bod: € 4,50
Bied nu! Doe een bod

Schoorsteen mantel hondjes

Stel porseleinen schoorsteenmantel hondjes, laat 19de eeuw mantelhondjes met in hun mond een mandje met biggen die geluk en voorspoed horen ...
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

Sake Set

Zeer fraaie sake set gemaakt door de Belgische keramiste/ontwerper Patty Wouters. Patty wouters is een internationaal bekende arties...
Huidig bod: € 25,18
Bied nu! Doe een bod

Versace Schaal

Exclusief voor Rosenthal Ontwierp Gianni Versace diverse serviezen, waaronder deze unieke schaal, met de hand bewerkt. Uitstekende staat, ko...
Huidig bod: € 105,00
Bied nu! Doe een bod

Murano Schaal

Fraaie Murano schaal uit Italië in rood glas, periode rond jaren ’50. Goede staat
Huidig bod: € 9,40
Bied nu! Doe een bod

Kader met ketting

Prachtige kader met replica van een zilveren ketting van het Miao volk in China.kader vertoont gebruikssporen en heeft links onderaan een kl...
Huidig bod: € 14,93
Bied nu! Doe een bod

Antieke Parfumfles

Antieke parfumfles, groen glas met metaal versierd. Gebruikte staat. Zeer mooi flesje dat puur geschiedenis uitstraalt.
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Sier Urnen

Paar sier urnen uit de 19de eeuw in de stijl van Louis XV, prachtig paar gemaakt uit marmer en vergulde onderdelen. Met afbeelding van mytho...
Huidig bod: € 189,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 177 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account