1 - 10 van 206 veilingen

LEGO STAR WARS -75174- Woestijnskiff Ontsnapping

Huidig bod: € 14,25

V.Nason & C. - Murano, Italy - Gold Glass Elephant

Huidig bod: € 36,76

poppenhuis meubels

Huidig bod: € 30,00

Ernest PATRIS - bronzen beeld met zilverkleurige patina

Ernest PATRIS (° Beuzet 1909 - † Natoye 1981) 26 cm met natuursteensokkel Gesigneerd
Huidig bod: € 31,85

16 eeuwse zeelandse kopergravure

Huidig bod: € 121,71

Cassina zetel model MET

Jaren '90 Cassina stoffen 2/3 zit  , ontwerp van Piero Lissoni  gemerkt , overtrek wasbaar (rits)
Huidig bod: € 222,60

design tafel

Metalen strakke design tafel met zwart glazen blad op metalen onderstel . ontwerper niet gekend
Huidig bod: € 70,35

art deco porte-manteau

Mooi intacte gangkleerhanger jaren '30 Goed onderhouden chroom en fineer  , met paraplu bak groot en zwaar
Huidig bod: € 37,08

Retro Gouda en Belgische art-deco vazen

Huidig bod: € 105,00

Boris O' Klein etsen

Huidig bod: € 138,94
1 - 10 van 206 veilingen