40 - 49 van 58 veilingen

Kruik - Boch La Louvière

Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Made in Belgium / Fabrication Belge Nr 1
Huidig bod: € 40,00

Vintage Melitta Koffie Pot en Filter Set

Mooie koffie pot en filter set van Melitta uit roze keramiek, porselein, ca 1950.
Huidig bod: € 70,00

Aardewerk schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schotel gemaakt uit aardewerk met delen met een metalen uitzicht.
Huidig bod: € 1,00

Mariabeeldje

Heel mooie staat. Pastelblauw en wit.
Huidig bod: € 1,00

Witte melkkan in de vorm van een vogel (Goebel).

Huidig bod: € 2,00

Ronde witte porseleinen schaal ingelegd met bladgoud.

Huidig bod: € 25,00

Wit potje met een kers op het deksel (Goebel).

Huidig bod: € 5,00

vintage BAY KERAMIK Bauhaus - 650/30

Huidig bod: € 5,15

christus beeld "getekend k. aurili"

genummerd 908 licht beschadigd
Huidig bod: € 3,33

schaal "royal made in holland"

getekend 2746 logari koninklijk gouda royal made in holland
Huidig bod: € 1,60
40 - 49 van 58 veilingen