10 - 19 van 58 veilingen

Vintage VAT 69 Whisky Schenkkan.

Afhaalpunt Tienen Een vintage schenkkan van VAT 69 Finest Scotch Whisky.
Huidig bod: € 4,16

Set van gele koffiekan, melkkan en suikerpot (Villeroy & Boch).

Huidig bod: € 5,26

Porseleinen etagère voor versnaperingen (Bavary).

Huidig bod: € 23,73

Potje met blauw molen motief.

Afhaalpunt Tienen Potje met blauw molen motief en zilverkleurige metalen bovenrand. Onduidelijk gemerkt.
Huidig bod: € 1,00

Vintage wasset (Boch).

Huidig bod: € 10,51

Hand beschilderde kruik

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Hand beschilderde kruik gemaakt uit aardewerk. Op de onderzijde staat de tekst peint main.
Huidig bod: € 1,06

Porseleinen beeldje - Gerold Porzellan Bavaria

Zonder beschadigingen in zeer goede staat Wordt zorgvuldig verpakt bij verzending
Huidig bod: € 7,46

Villeroy & Boch Mettlach servies

Huidig bod: € 63,95

10- delig bloemenservies Staffordshire England

Huidig bod: € 5,25

Bolle keramieken vloerlamp 70's

Huidig bod: € 1,60
10 - 19 van 58 veilingen