1 - 10 van 42 veilingen

Decoratief wandbord van Hutschenreuther met dierenriemteken Steenbok

Huidig bod: € 2,10

Decoratief wandbord van Hutschenreuther met dierenriemteken Stier

Huidig bod: € 11,50

6-delig koffie servies van Villeroy en Boch.

Huidig bod: € 84,10

Antiek oude kruik Frie ONNAING Made in France

Oude bier kruik circa 1910 Perfecte staat Afm:H=22,5  B=18cm
Huidig bod: € 15,76

vintage retro uilen spaar pot made in Holland

2 retro vintage spaarpotten in vorm van een uil made in Holland De blauwe heeft lichte beschadigingen Afm:H=16cm B=11,5cm
Huidig bod: € 10,50

THE I PUPI ceramic dolls

Huidig bod: € 21,10

Vintage retro 60-70 psychedelic keramische kat

Perfecte staat Afm:H=28cm L=22cm
Huidig bod: € 19,09

Keramische Vlaamse Leeuw

Vlaamse Leeuw uit Keramiek waarschijnlijk jaren 60 prima staat Afm:H=25cm B=10,5cm
Huidig bod: € 16,80

vintage keramisch kruis RIGO Brussel

Kermisch kruis RIGO Brussel in mooie staat Afm:H=35cm B=20cm
Huidig bod: € 1,31

vintage keramisch kruis

Vintage ongewoon  kruis uit ceramiek in mooie staat Afm:H=32cm B=13cm
Huidig bod: € 1,05
1 - 10 van 42 veilingen