1 - 10 van 47 veilingen

Bewaarpot

Huidig bod: € 3,15

Royal Gouda pot

Huidig bod: € 19,85

6 verzamelborden Franklin Mint, Heirloom Recommendation

Huidig bod: € 20,97

Chinees Bord, Qianlong

18de eeuws Chinees bord, Qianlong periode vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 49,35

BOCH Kruik

Grote kruik BOCH La Louvière Belgium turqoise met gouden detail ca.1938. gebruikte staat
Huidig bod: € 15,76

Set Royal Worcester

Huidig bod: € 42,00

Sake Set

Huidig bod: € 25,18

Vintage Vaas/Kruik

 Vintage vaas, mooie keramische vaas uit de jaren ’60 Duitsland
Huidig bod: € 2,89

Versace Schaal

Huidig bod: € 105,00

Vintage vaas in porselein van Italiaanse origine

Huidig bod: € 5,50
1 - 10 van 47 veilingen