Lopende veilingen

1 - 10 van 28 veilingen

Sorteren op

Kleurrijk porseleinen kommetje met de afbeelding van bloemen (Sèvres).

Afhaalpunt: Tienen. Kleurrijk porseleinen kommetje met de afbeelding van bloemen. Van de Franse porselein fabrikant Sevres. Aan de ond...
Huidig bod: € 16,56
Bied nu! Doe een bod

deco 3 kersen in keramiek

3 kersen in keramiek zeer goede staat Afm grootste:H=26cm B=13cm
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

10-delig servies met goudkleurige randen

Afhaalpunt Tienen. Dit is niet je gebruikelijke setje borden. Nee, het zijn met een goudkleurig randje versierde schalen en kommen. Meer ...
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Servies

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Servies van een onbekend merk. Het servies bestaat uit verschillende dessertborden, onderborden en kopje...
Huidig bod: € 1,10
Bied nu! Doe een bod

3 S.R.D. rumkruiken uit de Tweede Wereldoorlog

3 stenen S.R.D. rumkruiken uit WOII. Er bestaan veel verhaaltjes over de betekenis van S.R.D kruiken. De meest aanvaarde betekenis van S....
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Kan - René Dubois

Mooie keramische kan van de hand van René Dubois In perfecte staat Genummerd: 265 (zie foto) Stempel aanwezig op onderzijde ...
Huidig bod: € 6,96
Bied nu! Doe een bod

Terracotta kunstwerk beeld

Beeld uit terracott zie geen stempel of handtekening kleine barst aan voet(zie foto) Afm:H=43cm B=7cm
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Römertopf aardewerk ovenpan met deksel.

Afhaalpunt: Tienen. Wist je dat wanneer je vlees braadt en groente stoomt, de smaken, geuren, sappen én vitaminen maximaal kunnen ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

antiek art-deco vazen ROYAL DUX Bohemia

2 prachtige vazen vermoedelijk rond de jaren 20 beiden zijn in zeer mooie staat en ik zie geen beschadigingen behalve dat er bij é...
Huidig bod: € 12,75
Bied nu! Doe een bod

Servies

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Servies van een onbekend merk bestaande uit een koffiepot, een melkkan, een suikerpot, kopjes en borden.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 28 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account