1 - 10 van 51 veilingen

Prachtig wit porseleinen koffieservice met blauw motief (Villeroy & Boch).

Huidig bod: € 17,67

Dekselvaas Delft

Huidig bod: € 86,44

Umbrella Hummel, Goebel

Huidig bod: € 220,47

Honingpot,Arabia, Finland

Arabia Finland Pomona deksel Bee Pot Keramiek Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 6,45

Schaaltje, 2 eierdopjes en zoutvaatje Limoge

Schaaltje, 2 eierdopjes en zoutvatje Limoge licht beschadigd
Huidig bod: € 40,00

Villeroy & Boch schaaltjes

2 schaaltjes Villeroy & Boch licht beschadigd
Huidig bod: € 18,00

Vintage Acapulco servies

Huidig bod: € 214,62

Llandro - Little Duck 01004551

Huidig bod: € 18,53

Goebel - Engel met harp

Huidig bod: € 26,60

Goebel - Madonna met kind Jesus HM 9/2 Large

Huidig bod: € 90,25
1 - 10 van 51 veilingen