1 - 10 van 38 veilingen

Dragon Portable Searchlight MK2 (Civiele Bescherming)

Huidig bod: € 15,75

Lichtgevende plasmabol.

Huidig bod: € 10,51

2 ART-DECO muurlampen

Huidig bod: € 47,25

CHRISTIAN DELL bakelieten lamp 1929

Huidig bod: € 89,25

Vloerlamp Fantazy Lighting CO

Huidig bod: € 3,70

Lichtgevende Wereldbol

Huidig bod: € 13,90

Lichtreclame Grimbergen

Prachtige zeer mooie bier lichtreclame van Grimbergen. Vertoont lichte gebruikssporen. Werkt
Huidig bod: € 36,75

Rode bureaulamp

Huidig bod: € 21,10

Stijlvolle lamp

Huidig bod: € 7,35

Originele bureaulamp

Huidig bod: € 44,22
1 - 10 van 38 veilingen