Lopende veilingen

1 - 10 van 54 veilingen

Sorteren op

Vintage lamp van Svend Aage Holm Sørensen & co.

Vintage bureau lamp van Svend Aage Holm Sørensen & co. van de jaren 1950. Made in Danemark. Goede staat, Er is een st...
Huidig bod: € 211,05
Bied nu! Doe een bod

Twee klein vintage bureaulamp

Twee kleine vintage bureaulampen, donker grijs, nog in goede staat.
Huidig bod: € 32,99
Bied nu! Doe een bod

Quad 34 Control unit + Quad 99 Ampbus

Quad 34 Control unit + Quad 99 Ampbus. Getest en werkend. In goede staat.
Huidig bod: € 315,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage luster stijl Sputnik

    Deze prachtige luster wordt toegewezen aan de Tsjechische designer, Kamenicky Senov.   Spage age periode. ...
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

UFO lamp toegewezen aan Luigi Colani

    Design lamp. Jaren ’70 space age in witte en bruingrijze plastic. In goede vintage staat met gebruikssporen. &n...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

Design tafellamp Aluclair Des. Luyckx W.

Design tafellamp Aluclair. In een cilindervorm. Materiaal is zilver aluminium. De lamp heeft een strakke vormgeving en handgemaakt. Onderaan...
Huidig bod: € 80,85
Bied nu! Doe een bod

Stefano Marzano voor Alessi / Philips – koffiezetapparaat

Het welbekende design koffiezetapparaat, ontworpen door Alessi voor Philips, in de zacht zalmroze uitvoering. Toen Philips in oktober 1994 ...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

vintage retro design lamp Philips Louis Kalff

design klasieker van Louis Kalff voor Philips lamp volledig origineel en in zeer goede staat geen blutsen in de kap, wat verf af hi...
Huidig bod: € 136,50
Bied nu! Doe een bod

vintage retro Louis Kalff lamp Z-Lamp

originele Z-Lamp van Designer Louis Kalff voor Phillips de lamp is in originele staat op de stekker na kleur grijs, kap heeft geen ...
Huidig bod: € 111,48
Bied nu! Doe een bod

wit glazen design lamp

prachtige design vloer lamp uit wit glas Afm:H=40cm B=28,5cm in mooie staat Alleen ophalen
Huidig bod: € 31,78
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 54 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account