Lopende veilingen

1 - 10 van 28 veilingen

Sorteren op

Parrot mood lamp

Nog in originele doos, Lampje in de vorm van een papegaai, Werkt op batterijen
Huidig bod: € 79,40
Bied nu! Doe een bod

Waarzegger spel

Waarzegger spel voor kinderen vanaf 8 jaar, leuk speelgoed uit 1980. Komt met glazen bol (werkt op batterijen, niet bijgeleverd) hoofddoek, ...
Huidig bod: € 20,74
Bied nu! Doe een bod

Flos riplisse lampen

2 Flos riplissé wand/plafond lampen ontworpen door A.G.Castiglioni eind jaren tachtig Lampen gemerkt met etiket. 2 verschille...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Eugène Gallia permanent apparaat

Oude krultangen apparaat genaamd " Phare " van Gallia ( Frankrijk) uit jaren '50. Werkt op 110 volt ( dus niet getest)...
Huidig bod: € 9,96
Bied nu! Doe een bod

retro Grundig muziekkast

Grundig Bergamo 5 stereo retro kast met tuner/versterker en platenspeler Radio getest, platenspeler werkt maar blijft draaien : stop...
Huidig bod: € 89,25
Bied nu! Doe een bod

JBL Balboa 30 boxen

JBL luidsrekers in lichtkleurig hout en afmeembare stoffen voorpaneel getest
Huidig bod: € 105,00
Bied nu! Doe een bod

TIFFANY lamp

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Antieke hanglamp met ingelegde parelmoeren met blauwe bloemen in lood typerende voor Tiffany lampenkap,...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Art Deco Filmprojector

Vintage Art Deco Keystone croydon 8mm  Filmprojector R-8. Zeer uniek, projector uit de jaren 30. Werkt helaas niet, maar is een onmisba...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Retro Nintendo Game & Watch

Retro Nintendo Game & Watch spel 'greenhouse' uit 1982, herbeleef je jeugdjaren of vul je verzameling retrogames aan. Batterijen...
Huidig bod: € 110,42
Bied nu! Doe een bod

Vintage Hansen multimeter

Vintage Hansen m-100 multimeter. front is bakeliet, achterkant metaal en met lederen handvat. Werkt nog en komt met bijhorende kabels. In go...
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 28 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account