1 - 10 van 0 veilingen

rotan kamerscherm

Rotan kamerscherm, drieluik. In grof geweven rotan. Zeer degelijk en stevig kamerscherm in goede staat.
Huidig bod: € 20,24

Sterling zilver - 925 - Halsband

Dit juwel heeft een stempel van 925, dus sterling zilver omtrek van 36 cm
Huidig bod: € 13,90

Porte-disques voor singles

2 Retro opbergdozen voor vinyl singles
Huidig bod: € 18,51

Oude Belgische munten

Huidig bod: € 4,70

Antiek Art-deco Val-Saint-Lambert kandelaars

2 originele Val-Saint-lambert  Belgique kandelaars zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=22cm  B=10,5cm
Huidig bod: € 12,46

Phillips Mechanical Engineer - Made in Holland

Bouwdoos van Phillips - Mechanical Engineer. Prachtige houten doos. De bouwdoos bevat nog veel elementen maar de motoren ontbreken.
Huidig bod: € 1,60

Monchhichi - 32,5 cm

Huidig bod: € 1,59

Thai Indisch beeld messing/brons (4)

in zeer goede staat Afm:H=16cm B=7,5cm
Huidig bod: € 1,60

Boek "Les femmes du temps passé" Arsène Houssaye

Huidig bod: € 18,38

2 replica Disney tekeningen

Huidig bod: € 7,50
1 - 10 van 0 veilingen