Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Set van 13 Vintage Glazen Kerstballen (deel 5)

Afhaalpunt Tienen Een reeks vintage glazen kerstballen + vogeltje en een ijspegel
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

De Flandriens – Borgerhoff & Lamberigts

Het Flandriens-boek laat het de lezer allemaal nog eens herbeleven, ook in talrijke prachtige foto’s. En heroïsch boek! De ons...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Boch wasservies

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Wasservies van het merk Boch. Het servies bestaat uit een kom, een kruik, een zeepbakje met deksel en ee...
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Vintage originele Mecky-Peter figuren

Vier Mecky-Peter figuren uit de jaren’60. Bestaande uit één egel cowboy, één egel met skies, é&eacu...
Huidig bod: € 14,50
Bied nu! Doe een bod

Achatit wandmasker.

Afhaalpunt: Tienen. Achatit wandmasker. Het wandmasker is gemaakt van een mix van grint en hout met bindmiddel en roodbruin gekleurd. ...
Huidig bod: € 1,05
Bied nu! Doe een bod

Klaptafeltje Torck

Oud inklapbaar tafeltje van het merk Torck
Huidig bod: € 34,30
Bied nu! Doe een bod

View-master met foto's

Goed werkende viewmaster met enkele reeksen foto's: Doornroosje, Bruintje beer, Aladdin, Heidi en Kuifje "Mannen op de maan"
Huidig bod: € 35,10
Bied nu! Doe een bod

Album met postzegels

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Album met postzegels met als thema bloemen, van over de gehele wereld. Het album is voor ongeveer 1/4 ge...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

2 mooie antiek ogende houten kaders met glazen afdekplaat.

Afhaalpunt: Tienen. Mooie antiek ogende houten kaders met glazen afdekplaat. De kaders zijn voorzien van horizontale en verticale ophangp...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Schaaltje, 2 eierdopjes en zoutvaatje Limoge

Schaaltje, 2 eierdopjes en zoutvatje Limoge licht beschadigd
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account