Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Vintage Mickey Mouse – Walt Disney Productions

      Oude rubberen pop van Mickey Mouse in vintage staat. Hier en daar slijtage bij de verf. Achteraan op het hoofd...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage salontafel - Jaren 70 Belgisch design

Mooie vintage salontafel met metalen onderstel. Belgisch jaren 70 design met prachtig tegeltableau van Adri design.
Huidig bod: € 27,58
Bied nu! Doe een bod

Bolletjes Oorbellen

Afhaalpunt Tienen Een paar doorsteek oorbellen in de vorm van bolletjes/parels.
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Aardewerk kruik

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sierlijke kruik, gemaakt uit aardewerk. Op de voorzijde staat een afbeelding van een pauw. Aan de zijkan...
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Metalen botervloot

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sierlijke botervloot, gemaakt uit metaal. De botervloot is voorzien van een draaideksel. Het geheel rust...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Set van 6 inox ijscoupes (Alessi).

Afhaalpunt: Tienen. Serveer je lekkere ijsbolletjes uit deze leuke ijscoupes. Vervaardigd uit inox 19/10. Vervaardigd door de beken...
Huidig bod: € 6,96
Bied nu! Doe een bod

Vrouwelijk sculptuur in wit marmer

Prachtig antiek beeld in wit marmer. Wellicht 19e-eeuws. Zeer mooi beeld van een staande vrouw in bezwaarde houding en met vertrokken gezich...
Huidig bod: € 173,25
Bied nu! Doe een bod

Schaal Val St-Lambert

Een prachtige groene schaal van Val St-Lambert. Getekend onderaan de schaal. Moeilijk te zien op de foto. De schaal is volledig vrij van ...
Huidig bod: € 32,11
Bied nu! Doe een bod

Armband in Zwart en Zilveren Kleuren

Afhaalpunt Tienen Een elastische armband met zilverkleurige bolletjes en zwarte steentjes
Huidig bod: € 3,00
Bied nu! Doe een bod

Stripverhaal: Jerom - Het spookschip (W. Vandersteen) uit 1983.

Afhaalpunt: Tienen. Stripverhaal: Jerom - Het spookschip, uit 1983. Auteur: W. Vandersteen Uitgegeven door Standaard Boekhandel (An...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account