Lopende veilingen

20 - 29 van 34 veilingen

Sorteren op

Meller Zonnebril met Gepolariseerde Blauwe Glazen

Afhaalpunt Tienen Retro en elegant, de zonnebrillen van MELLER word gedefinieërd door het polycarbonate frame geinspireerd door de m...
Huidig bod: € 23,73
Bied nu! Doe een bod

Antieke Duitse toneelkijker H. Ahrens - Braunschweig 19e Eeuw

Antieke toneelkijker met de incriptie van H. Ahrens aan de ene lens en aan de ander Braunschweig. Als je de verrekijker omdraait lees je in...
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Stevige en Stijlvolle Draagtas voor Schoonheids Producten (Guan Tong)

Afhaalpunt Tienen. Zeer stevige en professionele draagtas met verscheidene uitklapbare compartimenten gemerkt Guan Tong Bewaar al je c...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

ESSENTIEL handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) ESSENTIEL handtas in blauwe gevlochten plastiek, originele design, in mooie staat! B: 46 cm, H: 38 cm.
Huidig bod: € 10,10
Bied nu! Doe een bod

Houten Naaikistje op Voet

Afhaalpunt Tienen Een uit hout vervaardigd naaikistje met bijhorende voet/sokkel. Standaard ruimtes zoals bij de meeste kistjes, 2 vakken...
Huidig bod: € 26,47
Bied nu! Doe een bod

Witte Playboy Polshorloge voor Dames (Quartz).

Afhaalpunt: Tienen. Witte opwindbare Playboy polshorloge met wijzers voor dames. Met bijbehorende opbergdoos. Van het merk Quartz.
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

X-Men Costume Marvel uit 1994

echte verzamelobjecten worden het, de costumes van Marvel. Dit kostuum van X-men voor de 9/11 jarige onder jullie met maatje of beter gezegd...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Handtas Pierotucci - Firenze

Bruin - goude handtas van het Italiaanse luxemerk Pierotucci.
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Stropdas Paul Smith

Gestreepte blauw - bruine stropdas van het merk Paul Smith. 100% zijde.
Huidig bod: € 5,60
Bied nu! Doe een bod

ART DECO make-up Box jaren '30

Art Deco  make up box uit de jaren '30 met lipstickhouder en parfum flesje vakje voor rouge-poeder en oogschaduw met spiegeltje en ...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 34 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account