20 - 29 van 31 veilingen

damesschoenen Van Bommel, maat 40

Huidig bod: € 15,75

Handtas Delvaux in bruin leder

Huidig bod: € 150,00

Vintage hoedenmal – 2 stuks

Huidig bod: € 39,39

Vintage Handtas met Geldbeugel

Huidig bod: € 5,26

Nerts stola

Huidig bod: € 1,60

Prachtige oude reiskoffer

Huidig bod: € 29,27

Russische militaire pet met insignes

Russische militaire pet met allerlei metalen en stoffen insignes, binnenin stempel met het jaartal 1976
Huidig bod: € 1,00

Vintage Pierre Cardin tas

Zeer apart exemplaar, een beetje tussen handtas en beautycase of reistas. Erg leuk en uniek. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 2,00

Zwarte tas gemerkt Longchamp

Mooie zwarte handtas gemerkt Longchamps Paris 1945. Made in France.
Huidig bod: € 1,00

Fijn lederen witte dameshandschoenen

Fijne witte lederen handschoenen. Made in Italy.
Huidig bod: € 1,00
20 - 29 van 31 veilingen