10 - 19 van 31 veilingen

Vintage beige lederen Classic Vespa tas.

Huidig bod: € 19,17

Smalle bruine damesriem (lengte 110 cm).

Afhaalpunt: Tienen. Smalle bruine damesriem met slangenleren motief. Voorzien van een goud- en zilverkleurige gesp.
Huidig bod: € 1,00

Set van goud- en koperkleurige knopen en pins van postuniformen.

Afhaalpunt: Tienen. Set van 10 goud- en koperkleurige knopen en pins van de vroegere postuniformen (3 knopen, 10 pins).
Huidig bod: € 2,11

Grote zwarte lederen handtas (D&G).

Huidig bod: € 21,10

Allround lederen bruine dokterstas.

Huidig bod: € 15,76

vintage DELVAUX tasje, donkerblauw

Huidig bod: € 157,51

Design zonnebril Marc Jacobs

Prachtige zonnebril Marc door Marc Jacobs in origineel lederen brillentasje. De zonnebril vertoont zeer lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 30,90

Foulard Yves Saint Laurent

Zijden foulard van het bekende merk Yves Saint Laurent (YSL). Het sjaaltje heeft een donkerblauwe kleur met lichtblauwe rand en witte accenten.
Huidig bod: € 10,50

Christian Dior 100% zijden sjaal

Made in Italy.
Huidig bod: € 10,77

Itawamba Sheriff Uniform

Huidig bod: € 1,10
10 - 19 van 31 veilingen