Lopende veilingen

1 - 10 van 47 veilingen

Sorteren op

Zwarte Samsonite Aktekoffer met cijferslot.

Afhaalpunt: Tienen. Samsonite aktekoffer VJ. Zwarte Samsonite Aktekoffer met cijferslot en opberg vakken.  
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Zwarte Samsonite Aktekoffer.

Afhaalpunt: Tienen. Zwarte Samsonite Aktekoffer. Handige aktekoffer van het merk Samsonite.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Bruine Lederen Pilotcase

Afhaalpunt: Tienen  Pilotcase in bruin lederen afwerking. Cijferslot werd nooit veranderd blijkbaar, het rode zegel riempje zit er zelf...
Huidig bod: € 18,92
Bied nu! Doe een bod

Vintage schoudertas in reptiel leder

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Vintage schoudertas in reptiel leder, gecombineerd met cognac kleurige leder, afgewerkt met koperen si...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

Goudkleurig juwelendoosje met pauwmotief (Dinant)

Afhaalpunt Tienen Goudkleurig juwelendoosje met pauwmotief en gemerkt met Dinant. Bordeaukleurige voering.  
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Roze kleed Versace

Deze Versace fel rose jurk met ritssluiting is een echt show topper. De V-hals en het  design geven deze jurk een vrouwelijke en tre...
Huidig bod: € 5,84
Bied nu! Doe een bod

Schoenen Guess bij Marciano

Dames schoenen Guess by Marciano sandals. Model WOMSZ9U2 Kleur bruin, vertoont gebruikssporen aan de binnenkant en licht beschadigd aa...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Pierre Cardin Handtas

Bruine lederen handtas  Retro minimalisme. Schouder tas/clutch ta Binnen stempel Pierre Cardin paris. Binnenkant 2 vakjes. ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Damesbroek Versace

Damesbroek Versace, een Versace  jeans couture is onmisbaar in de garderobe. De aansluitende snit en zwarte kleur maken er een heel ...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage lederen tas

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Vintage schoudertasje in gele leder (ruwe en harde leder) met witte metalen afwerking, er zijn 2 grote...
Huidig bod: € 23,97
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 47 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account