Lopende veilingen

1 - 10 van 44 veilingen

Sorteren op

Wandtapijt: reproductie van het werk “L’Offrande du coeur”.

Mooi gedetailleerd werk. Je kan het tapijt ophangen met de metalen staafjes die vastgenaaid zijn aan de achterkant. Aan de achterkant is ...
Huidig bod: € 34,98
Bied nu! Doe een bod

Prachtig Trouwkleed Linea Raffaelli

Afhaalpunt Tienen. Een héél mooi trouwkleed van het bekende belgische merk 'Linea Raffaelli' . Vervaardigd uit onde...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Lederen portefeuille (Yves Renard)

Afhaalpunt Tienen. Lederen portefeuille van het merk Yves Renard
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Modieuze Bruine 'Ray ban' zonnebril voor dames, met houder.

Afhaalpunt: Tienen. Modieuze Bruine 'Ray ban' zonnebril voor dames, met originele houder en schoonmaak doekje. Vervaardigd in ...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Schoudertas LEDER

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Schoudertas in ruwe leder, heel mooie staat! Cognac kleurige leder afgewerkt met sluitingen in donker ...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

KOKER schoudertas LEDER

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Schoudertas in ruwe leder, koker model in heel mooie staat, rijkelijk versierd met stikwerk en gevloch...
Huidig bod: € 6,32
Bied nu! Doe een bod

Oude bruine reiskoffer.

Afhaalpunt Tienen. Oude reiskoffer in stevig bruine uitvoering. Voorzien van meerdere vakken om spullen veilig mee op reis te nemen. Ook ...
Huidig bod: € 8,57
Bied nu! Doe een bod

Oude donkerbruine reiskoffer.

Afhaalpunt Tienen. Oude donkerbruine reiskoffer. Voorzien van vakken om spullen veilig in op te bergen tijdens het reizen. Sloten werken ...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Luxueuze Lederen Klasseer Map

Afhaalpunt Tienen. Een klasseer map  met stijl. Volledig omringd door soepel en zacht bruin leder. Binnenkant telt 16 vakken in stev...
Huidig bod: € 10,73
Bied nu! Doe een bod

handtas, N (Nathan)

Zwarte lederen handtas gemerkt N  (Nathan) een crossover model aan de binnenkant geen onderverdeling, enkel een sleutelhanger.&nb...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 44 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account