Lopende veilingen

1 - 10 van 27 veilingen

Sorteren op

Art deco naaimachine kastje

Italiaans Necchi manuele naaimachine uit jaren 30/40 , opgeborgen in wortelfineer  kastje naaimachine met riem en bijhorigheden : ni...
Huidig bod: € 37,79
Bied nu! Doe een bod

oude camee en sierspeld

Een oud camee in een fijn koperen ovaal hangertje verwerkt. Ook een ovale speld met fijne goudkleurige inleg versiering en een foto van een ...
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

Art Deco plafondlamp

Prachtige Art Deco plafondlamp, luster in wit melkglas.
Huidig bod: € 83,49
Bied nu! Doe een bod

PRADA zonnebril

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). PRADA zonnebril met bijhorende doos, bekleed met leder. Er is een markering aan de binnenkant van het ...
Huidig bod: € 20,54
Bied nu! Doe een bod

CHRISTINA clash

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Clash in zwarte leder met gebloemde stoffen buiten kant, design CHRISTINA. Schoudertas is in goede sta...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

LONGCHAMP lederen schoudertas

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). LONGCHAMP, made in FRANCE lederen schoudertas in gebruikte staat. Afwerking is in gele metaal met desi...
Huidig bod: € 27,58
Bied nu! Doe een bod

CHINEZEN juwelen kist

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Chinezen juwelen kistje, afgewerkt met koperen sier stukken en slot met unieke slootje! Binnenkant is ...
Huidig bod: € 64,79
Bied nu! Doe een bod

Dames Schoenen (Nathan-Maroquinier)

Afhaalpunt Tienen. Een paar dames schoenen gemerkt Nathan - Maroquinier. In glanzend zwarte kleur in hele goede staat. Maatje 36,5. ...
Huidig bod: € 6,42
Bied nu! Doe een bod

Prachtig Trouwkleed 100% Zijde

Afhaalpunt: Tienen.  Zeer mooi trouwkleed met 3 lagen in de rok, afgewerkt op de rug met pareltjes en strik. Binnenin geen label gevond...
Huidig bod: € 19,95
Bied nu! Doe een bod

retro juwelen en tasjes

-Vintage sterling-silver- tone avondtasje van Johann Becker ( made in west-Germany) jaren ' 60 Tasje is vervaardigd uit een maas van ...
Huidig bod: € 262,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 27 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account