Lopende veilingen

1 - 10 van 47 veilingen

Sorteren op

vintage retro schoolboeken tas

Vintage school boekentas voor kinderen nieuwstaat nooit gebruikt lichte ouderdomssporen Afm:H=31cm B=10cm L=35cm
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Stijlvolle handtas Hedgren

afhaalpunt Tienen. Beige handtas van kwaliteitsmerk Hedren. Beschikt over vijf compartimenten met ritssluiting en een schouderriem. Stevi...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

NICOLI lederwaren

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) NICOLI donker bruine lederen handtas originele model in perfecte staat! Soepel leder is afgewerkt met l...
Huidig bod: € 7,50
Bied nu! Doe een bod

PEDRO DEL HIERRO lederwaren

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) PEDRO DEL HIERRO handtas in gelakte semileer met koperen afwerking met de markeringen van de desig...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

HUGO BOSS lederwaren

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) HUGO BOSS lederen schoudertas in heel mooie staat! Cognac kleurige leder uit dikke kwaliteit met een af...
Huidig bod: € 57,15
Bied nu! Doe een bod

EMPORIO ARMANI zonnebril

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) EMPORIO ARMANI zonnebril met bijhorende hoes (slotje is kapot aan de rits) in heel mooie staat! Made in...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Set van 2 porseleinen (juwelen-)eieren

Afhaalpunt Tienen. We overwogen even om het 'faubergé'-eieren te noemen want ze zien er wat uit als de beroemde Faberg&eac...
Huidig bod: € 16,76
Bied nu! Doe een bod

Rebecca Molenaar handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Handtas gemerkt met Rebecca Molenaar. De handtas is voorzien van een opbergvak waarin een kleiner vak ve...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Luxueuze handtas

Zéér luxueus in leder uitgevoerde handtas. In perfecte nieuwstaat! Er staat geen merk op maar de stijl doet denken aan Loewe ...
Huidig bod: € 28,35
Bied nu! Doe een bod

Shoppingbag Maliparmi

Prachtige shoppingbag van Maliparmi, uitgevoerd in zacht maar stevig nylon. Zijn fraai versierde doch onopvallende buitenkant contrasteert m...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 47 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account