Lopende veilingen

1 - 10 van 22 veilingen

Sorteren op

Stoel stijl Thonet

Prachtige stoel met gebogen werk in de stijl van Michael Thonet, vermoedelijk 18e of 19e eeuws Gesigneerd onderaan de stoel (gedeeltelijk...
Huidig bod: € 44,22
Bied nu! Doe een bod

Auping Cleopatra lounge bedden

4 Cleopatra divanbedden ontworpen door Dick Cordemeijer in 1953 voor Auping Eéntje zonder poten . In metaal en teak , zonder matra...
Huidig bod: € 36,16
Bied nu! Doe een bod

barkrukken A. Aalto?

3 Alvar Aalto no 64  lijkende barkrukken in berkenhout ? Moeilijk te herkennen als het echte Artek stoelen zijn naar ontwerp ui...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Voetbal Zeteltje met Voetbankje

Afhaalpunt Tienen. Een leuk kinder zeteltje in de vorm van een voetbal. Het voetbankje vormt samen met het zeteltje een voetbal.
Huidig bod: € 8,97
Bied nu! Doe een bod

Vintage Opklapbaar Roltafeltje (jaren 70)

Afhaalpunt Tienen. Vintage opklapbare roltafel, jaren 70. Tafelblad vervaardigd uit formica, poten en baren in chroom. Nog in heel goed...
Huidig bod: € 28,96
Bied nu! Doe een bod

Vintage zeteltje

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Vintage stoel in oranjes pluche stof met een opbergbak, afgewerkt met witte kunststof, vertoont ouderdo...
Huidig bod: € 9,45
Bied nu! Doe een bod

Set : Salontafel + bijzettafel + lamp

Prachtige set van deze antiek uitziende tafels en lamp, vervaardigd uit marmer en koper, De poten zijn versierd met 3 griekse vrouwen de elk...
Huidig bod: € 60,00
Bied nu! Doe een bod

Tomado Holland rek

Vintage authentiek ijzeren Tomado rek. Tomado heeft een eenvoudig design dat past in ieder huishouden en ieder interieur. Vermelding "T...
Huidig bod: € 84,06
Bied nu! Doe een bod

Vintage krantenbak rood

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) op 10/3 winkel is dicht!!! 11/3 welkom op de RETRO beurs!!! Vintage kranten bak in rode fluwelen kunst ...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

'50 design krantenbak

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) op 10/3 winkel is dicht!!! 11/3 welkom op de RETRO beurs!!! Vintage ’50 krantenbak met gebruik en...
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 22 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account