Lopende veilingen

1 - 10 van 37 veilingen

Sorteren op

Opvouwbaar kampeerkrukje

Afhaalpunt Tienen. Een 3-poots opvouwbaar kampeerkrukje met zitvlak uit stevig leer. Van hoogwaardige kwaliteit en zeer compact door de t...
Huidig bod: € 10,83
Bied nu! Doe een bod

Naaikoffertje met accessoires

Afhaalpunt Tienen. Openvouwbaar naaikoffertje in hout, volledig uitgerust met accessoires en naaigerei. Bestaat uit vijf afzonderlijke...
Huidig bod: € 22,05
Bied nu! Doe een bod

Retro klok met opbergruimte

Afhaalpunt Tienen. Rode klok uit metaal, retro sleuteldesign. Voorkant klapt open, kan aan de muur bevestigd worden zodat de klok ook ...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Vintage salontafel J. Belarti

Deze vintage design tegeltafel is gesigneerd door de ontwerper J. Belarti uit België. De tegels hebben prachtige groengrijze kleuren. D...
Huidig bod: € 73,65
Bied nu! Doe een bod

Retro eetplaats

Retro eetplaats omvattend verlengbare tafel , 6 stoelen , dressoir en barkast Ronde messing poten ( bij stoelen enkel de voorste) Glas...
Huidig bod: € 2,95
Bied nu! Doe een bod

Piëdestal van gedraaid eikenhout

Grote piëdestal met gedraaide voet uit gepatineerd eikenhout. Onderaan kleine/lichte vlekken van water.
Huidig bod: € 17,38
Bied nu! Doe een bod

Gietijzeren ornament

Afhaalpunt Tienen. Een gietijzeren ornament in barokke stijl. Kan gebruikt worden voor verschillende doeleinden, zoals bijvoorbeeld als t...
Huidig bod: € 35,00
Bied nu! Doe een bod

Zitbankje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Zitbankje gemaakt uit hout met aan de bovenzijde een kussen met een overtrek uit koeienhuid. De houten o...
Huidig bod: € 5,50
Bied nu! Doe een bod

2 lounge chairs, eighties

2 jaren 80 lounge zetels. Buisframe Kussens zijn in leder, geen beschadigingen Ouderdomssporen  
Huidig bod: € 46,32
Bied nu! Doe een bod

Grijs kastje Componibili Large Kartell

Het Componibili Kastje Large van Kartell, ontworpen door Anna Castelli Ferrieri, zijn gemaakt om te voldoen aan de verschillende functionele...
Huidig bod: € 29,99
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 37 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account