1 - 10 van 31 veilingen

Rond zeteltje

Huidig bod: € 15,76

Houten munitiekoffer

Mooie houten munitiekoffer Vermoedelijk Canadees  In zeer goede staat
Huidig bod: € 50,00

19de eeuwse reis/hutkoffer

Dateert uit de 19de eeuw Afgewerkt met lederen handvaten Vertoont gebruikssporen : zie foto's. Slotjes sluiten niet meer perfect
Huidig bod: € 50,00

Antiek Marokkaans thee/koffie tafeltje in set

Huidig bod: € 75,00

design office chair Richard Sapper for Knoll

Huidig bod: € 131,25

Art deco houten Kapstok

Art Deco houten kapstok, met 8 hangers
Huidig bod: € 176,52

Cornucopia houten beeld en zuil

Huidig bod: € 14,70

antiek rek

Rek  Engelse stijl in zwart gelakt hout
Huidig bod: € 23,64

design 1 zit

Design relax/draai-stoel in stof en chroom onderstel
Huidig bod: € 21,10

Steen Ostergaard stoel voor Bramin

Huidig bod: € 20,00
1 - 10 van 31 veilingen