Lopende veilingen

50 - 59 van 598 veilingen

Sorteren op

Théière Villeroy & Boch, SALAM ontwerp jaren 50

Een gave théière van Villeroy & Boch, ontwerp SALAM, jaren '50 Het metalen deksel is gemarkeerd met Salam-Thé...
Huidig bod: € 26,18
Bied nu! Doe een bod

Blista braille typemachine in draagkoffer

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Braille typemachine van het merk Blista, in een draagkoffer. De typemachine is gemaakt uit metaal met op...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Glassculptuur

Glassculptuur met gekleurd glas in de vorm van een gezicht ? onderaan gesigneerd met V.T. 2003
Huidig bod: € 5,82
Bied nu! Doe een bod

2 LP's, vragen staat vrij

2 dubbele LP's van het radioprogramma : " Vragen Staat Vrij" met Lutgart Simoens - Vragen staat vrij 2 , een selektie ...
Huidig bod: € 7,35
Bied nu! Doe een bod

Oude verstuiver Super jafo

Oude geelkoperen gifspuit/onkruidverdelger van Super jafo, incl. lederen draagbanden (zijn een beetje stug) De spuit werd gebruikt om gif tu...
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Longchamp schoudertas

Fraaie schoudertas van Longchamp, Longchamp is een frans luxe merk dat gespecialiseerd is in lederwaren, opgericht door  Jean Cassegrai...
Huidig bod: € 45,62
Bied nu! Doe een bod

Sjaal Dries van Noten

Op een echte zomer is het soms wachten, dan komt deze wollen sjaal van Dries van Noten  goed van pas tijdens de koude dagen. Van Noten ...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Schoudertas van Nathan-Baume

Witte lederen schoudertas van  Nathan-Baume, Nathan-Baume is een klassieker op het gebied van lederwaren. Het merk biedt een meestersch...
Huidig bod: € 18,52
Bied nu! Doe een bod

Vintage handgemaakte leren hoed

Wie op het eerste zicht kijkt naar deze hoed ziet niets speciaal. Wanneer je dichter kijkt zie je dat deze hoed volledig met de hand gemaakt...
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Keramisch vaas van BAY ism Bodo Mans design - West-Germany

Mooie Duitse vaas van het design van Bodo Mans, gemaakt door BAY Keramik. Vaas met het nummer 598-30 uit de ‘Brasil’ collectie. ...
Huidig bod: € 10,61
Bied nu! Doe een bod
50 - 59 van 598 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account