40 - 49 van 511 veilingen

groot lot KLM Bols huisjes - verzegeld en onbeschadigd

Huidig bod: € 235,04

Antieke hoge vilten hoed, met originele doos, 2 lange sierpinnen en een dames mof

Huidig bod: € 56,20

Vintage jaren '50 trein TRIANG EXPRESS

Huidig bod: € 62,99

2 cognac glazen met gouden rand

Huidig bod: € 1,70

paardenkar le grande armée napoleon

Huidig bod: € 1,70

Handtas Nathan-Baume

Prachtige lederen zwarte handtas van het merk Nathan-Baume.
Huidig bod: € 53,92

Paardenhoofd wandsculptuur van Fraser Art 1960’s

Huidig bod: € 6,30

Foulard Louise FĂ©raud

Foulard Louise Féraud Mooie rooskleurig sjaaltje van Louise Féraud. 100% zijde.
Huidig bod: € 11,54

Sculptuur uil van Giuseppe Armani

Huidig bod: € 89,25

43-delig koffieservies Crysanthème Bavaria – Victoria Luise

Huidig bod: € 60,83
40 - 49 van 511 veilingen