Lopende veilingen

40 - 49 van 663 veilingen

Sorteren op

Glazen kelk met goudkleurige decoratie

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kelk gemaakt uit glas met verschillende sierlijke, goudkleurige decoraties. In deze decoraties zijn kleu...
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

Alessi cocktailshaker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Cocktailschaker gemaakt uit roestvrij staal van het merk Alessi. Op de onderzijde staat de tekst Alfra A...
Huidig bod: € 8,20
Bied nu! Doe een bod

Ingekaderde vlinders

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van verschillende ingekaderde vlinders. Bij elke vlinder staat de Latijnse en Nederlanfstalige naam ...
Huidig bod: € 31,90
Bied nu! Doe een bod

Speciaal album Lucky Luke

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Morris, Lucky luke Avonturen in het westen, Lucky Luke tegen Pat Poker, Vogelvrij (3 strips in 1 album),...
Huidig bod: € 2,50
Bied nu! Doe een bod

Boch servies

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Servies van het merk Boch. Het servies bestaat uit 2 schotels, 2 kommen, een soepterrine, borden, desser...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Wekker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Wekker gemaakt uit hout en metaal. De voorzijde is voorzien van een glazen beschermingsplaat. Aan de ach...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Fotoprenten, Expo 1931 Paris

Boekje met 6 fotoprenten voor expo 1931 te Parijs Section Congo Belge  vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 5,33
Bied nu! Doe een bod

Flos bureaulamp, Italy

Comic Jucker Lamp door Tobia Scarpa in 1963 door Flos.  De kap draait rond de lamp om het licht te begeleiden.  Vertoont geb...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod

Delfts Blauw 33 tafellamp

Mooie handgeschilderde tafellamp van Delfts Blauw, nummer 33. Made in Holland met label “Ram”. In goede staat, getest en werkend.
Huidig bod: € 9,28
Bied nu! Doe een bod

Apple iMac Computer

Apple iMac All-in One A1224 20” Desktop. Deze prachtige iMac is nog in goede staat. Naast het scherm bevat het ook een toetsenbord en ...
Huidig bod: € 173,25
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 663 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account